Online žádost:
SMS půjčka

SMS půjčka

SMS půjčka nabízí rychlé překlenutí nedostatku peněz například pár dnů před výplatou. Navíc ji velmi rychle můžete vyřídit v pohodlí Vašeho domova ve třech krocích:
  1. Stačí vyplnit online žádost (odkaz v levé části obrazovky).
  2. Do deseti minut Vám bude doručena SMS zpráva s rozhodnutím o schválení půjčky. Váš zájem potvrdíte odesláním potvrzující SMS zprávy.
  3. Ihned po odeslání potvrzující SMS zprávy jsou peníze převedeny na Váš bankovní účet. U nových klientů zaslány složenkou na adresu.
Rychlost zaslání peněz je obdivující. Do 48 hodin jsou peníze převedené na Váš bankovní účet. To byl příklad platby SMS půjčky na účet. V případě složenky se rychlost řídí rychlostí České pošty. Díky tomu všemu se celá žádost obejde bez papírování a návštěvy obchodního zástupce. Navíc k SMS půjčce nepotřebujete ručitele a dokonce můžete mít i zápis v registru dlužníků.

SMS půjčka ihned vypomůže až 10 000 Kč

Novým klientům může SMS půjčka ihned vypomoct až do výše 2 000 Kč. Po řádném splacení můžete hned na podruhé zažádát až o 10 000 Kč. Přitom riziko nesplacení je velmi nízké. Smyslem je půjčovat malé částky na krátkou dobu. Proto se nemůže stát, že by jste zaplatili více na úrocích, než na samotné SMS půjčce. Pěkně je to vidět na názorném příkladě:

Při půjčce ve výši 500 Kč na 15 dnů celkově přeplatíte 100 Kč. Takže celkem po patnácti dnech zaplatíte jenom 600 Kč.

Po výplatě se SMS půjčka snadno zaplatí převodem na bankovní účet společnosti Ferratum, nebo na Poště pomocí složenky. V případě nutnosti je také možné prodloužení splatnosti, které vyřídíte pomocí SMS zprávy a zasláním požadované částky bankovním převodem.

SMS půjčka a její podmínky

Samozřejmně i SMS půjčka má pár podmínek na své klienty:
  1. Věk nad 25 let.
  2. Čistý trestní rejstřík.
  3. Stále zaměstnání.
Podmínky to jsou minimální, ale přesto jsou nastavené tak, aby se SMS půjčka pro nikoho nestala pastí.

Poskytovatel SMS půjčky

SMS půjčka je nabízena společností Ferratum, která patří finské společnosti Ferratum Finland Oy. Dnes ji úspěšně poskytuje v sedmnácti státech evropy a do současné chvíle ji využilo více než milion žadatelů o půjčku v celé Evropě.
SMS půjčka může mít ještě jeden název - finská půjčka, protože nápad poskytovat půjčky pomocí SMS zpráv pochází právě z Finska. Na českém trhu je nabízena už od roku 2005. To je zárukou spolehlivosti a důvěryhodnosti, které se u nás těší jenom málo poskytovatelů půjček. Snaha být dlouhodobě na trhu je pěkně vidět i na mottu této společnosti. Tvrdí, že jejím cílem je být nejrychlejší ve všem co dělají. A SMS půjčka je toho důkazem - stále se přispůsobuje na míru potřebám českého zákazníka.

© Fotis Fotopulos, 2011