Online žádost:
Rychlá půjčka

Rychlá půjčka

Rychlá půjčka od Home Creditu nabízí suveréně nejnižší úrok na českém trhu. Přitom si zachovává všechny výhody nebankovní půjčky. Sjednáte ji online v poklidu Vašeho domova ve třech krocích:
 1. Vyplníte a odešlete online žádost (odkaz najdete v levé části obrazovky).
 2. Do 10 minut se s Vámi telefonicky spojí kvůli posouzení žádosti o půjčku.
 3. Peníze se zašlou na Váš bankovní účet.
Přitom částky, které se dají půjčit jsou oproti konkurenci vylkorysé. Rychle si můžete půjčit od 20 000 Kč do 150 000 Kč a to na poměrně dlouhou dobu. Takže výsledná splátka Vás mile překvapí, protože se přijatelně rozloží v čase. Vypůjčit si můžete na následující časové období:
 1. Od 48 měsíců s úrokovou sazbou 22,3%.
 2. Do 84 měsíců s úrokem 15,7%.
Rychlá půjčka má ještě jednu velkou výhodu. Je úplně bez poplatků. Za její vyřízení nezaplatíte ani korunu. Navíc o ni mohou žádat jak zaměstnanci, tak i fyzické osoby (podnikatelé). Když s ní nebudete spokojeni, tak ji můžete do jednoho měsíce zrušit. Jako bonus navíc je bez poplatku předčasné splacení.

Rychlá půjčka za 10 minut

Aby se opravdu tak rychle vyřídila je dobré si připravit následující doklady, které budou potřeba při vyplňování online žádosti o rychlou půčku:
 1. Dva doklady totožnosti. Občanský průkaz a k němu třeba řidičák.
 2. Údaje o Vašem zaměstnavateli (IČ, název firmy, adresu, telefonní kontakt).
 3. Číslo Vašeho bankovního účtu.
Pro kladné vyřízení rychlé půjčky není zapotřebí žádného ručitele. Rozhodujícím faktorem je Váš příjem. Proto se může stát, že budete vyzváni o doložení Vašich příjmů. Ale to se stává jenom ve vyjmečných případech.

Rychlá půjčka - požadavky

Podmínek nutných ke kladnému vyřízení rychlé půjčky neni mnoho:
 1. Věk nad 18 let.
 2. České státní občanství.
 3. Trvalý příjem - buď ze zaměstnání nebo podnikání.
Rychlá půjčka se nejlépe splácí pomocí trvalého platebního příkazu z bankovního účtu. Komu tento způsob nevyhovuje, ten dostane zdarma složenky pro placení na Poště.
Navíc si můžete pojistit schopnost splácet rychlou půjčku. Pojištění kryje rizika ztráty zaměstnání (ukončení podnikání), pracovní neschopnost, invaliditu a úmrtí. Proto se nemusíte bát, že by jste rychlou půjčku ani za mimořádných okolností nebyli schopni splatit.

Poskytovatel rychlé půjčky

Rychlá půjčka je produktem společnosti Home Credit, která patří velké finanční skupině PPF. Půjčky začala společnost v České republice nabízet už v roce 1997 a postupně ji začala nabízet i v dalších zemích. Celkem v deseti zemích světa má čtyři a půl milionu aktivních klientů.
V Česku patří mezi přední poskytovatele úvěrových produktů se širokou škálou zaměření. Vedle rychlé půjčky nabízí i úvěry na pořízení vozidla nebo zboží v obchodech.

© Fotis Fotopulos, 2011