Online žádost:
Ihned půjčka bez registru

Půjčky ihned

Takzvané "ihned půjčky" jsou nejrychlejší cestou k penězům. A rychlost při půjčování peněz hraje jednu z významných rolí. Určitě se už každý z nás dostal do situace, kdy ho zaskočil nečekaný výdaj - doplatek za elektřinu, školní výlet pro děti... Právě takové nečekané výdaje dokáže nebankovní půjčka ihned hravě vyřešit. Narozdíl od klasických bankovních produktů dokáží půjčky ihned zajistit peníze v ten samotný den, ve kterém jste o ni zažádali.

Ihned půjčky - peníze na ruku

Největší výhodou ihned půjčky je, že dostanete peníze na ruku. A to opravdu ihned. Stačí k tomu pouze tři kroky:
  1. Vyplnit a odeslat nezávaznou online žádost (odkaz najdete v levé části obrazovky).
  2. Pak Vám zavolá obchodní zástupce a domluví si schůzku.
  3. Ihned po podpisu smlouvy dostanete peníze na ruku.
Peníze na ruku můžete mít opravdu do několika hodin. A ne malé. S pomocí ihned půjčky můžete získat 4 000 - 50 000 Kč za velmi výhodných podmínek:
  1. Nepotřebujete ručitele.
  2. Můžete si půjčit na cokoliv.
  3. Dostanete přehlednou smlouvu na jednom papíru.
  4. Obchodní zástupce Vám přesně řekne, kolik celkem zaplatíte - ihned půjčka nemá žádné skryté poplatky.
Navíc ihned půjčky jsou bez registru. Není důležitá Vaše úvěrová historie. Ta zajímá pouze banky, které se striktně řídí výsledkem hledání v registrech dlužníků. Důležité je pouze to, zda jste schopni splácet. To znamená mít příjem. To ovšem neznamená, že se do registru nenahlíží.
Pokud nepotřebujete peníze ihned na ruku, tak můžete zvolit výplatu ihned půjčky na bankovní účet. V tom případě peníze přijdou na účet do 13 dnů od podpisu smlouvy.

Ihned půjčky a jejich podmínky

Ihned půjčky je možné uzavřít na dvě období, které mají rozdílné úročení:
  1. Na 45 týdnů je výše úroku 70,94%
  2. A na 60 týdnů 63,91%
Splácení ihned půjčky probíhá v týdeních intervalech ve dvou variantách. V případě vyplacení peněz na ruku si bude pro splátky každý týden chodit obchodní zástupce. U bezhotovostní výplaty se splátka hradí každý sedmý kalendářní den od data uzavření nebankovní ihned půjčky.
O ihned půjčku můžete nejen nezávazně online zažádat, ale navíc můžete od ní do 14 dnů bez udání důvodů bez sankcí odstoupit.

Poskytovatel ihned půjčky

Půjčku ihned v České republice nabízí spolčenost Provident, která je dceřinou společností stejnojmené anglické společnosti. Její tradice při poskytování půjček je úctyhodná. Společnost ve Velké Británii nepřetržitě funguje už od roku 1880. V současné době má dva miliony klientů v šesti zemích světa ve kterých působí.
Z hlediska ochrany spotřebitelů je důležitý etický kodex, který tato společnost zavedla pro svoji ihned půjčku bez registru. Takový krok je zatím bohužel ojedinělý. Stanovili si jednoduchý cíl - půjčovat svým klientům zodpovědně. Důkazem zodpovědného jednání je smlouva o nebankovní ihned půjčce. Je pouze na jednom listu papíru. Text má všude stejnou velikosti a už vůbec v ní někde vzadu nenajdete drobným nečitelným písmem nějaké zvláštní podmínky. Vše je jasné a transparentní. Smlouvu si můžete prohlédnout zde.

© Fotis Fotopulos, 2011